Sıkça Sorulan Sorular


15 - 20 Dk lık tasarım çalışmalarında ücret talep edilmemektedir. (Afiş Tasarımları, Yazı Tasarımları vb) Uzun soluklu çalışmalarda ücret talep edilmektedir.

15 - 20 Dk arası tasarım çalışmaları ücretizdir. Uzun soluklu tasarım çalışmalarda saat başı ücret talep edilmektedir. Tasarım içeriğine bağlı 50 - 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Türkiye'nin tüm bölgesine kargo hizmetimiz mevcuttur. Kargo ücretini meteryalin cinsine, sipariş adedine göre alıcı ödemeli yada ücretsiz gönderim farklılık göstermektedir. K

Kırlangıç Bayrak, Clp Raket, Billboard, Mech Baskı, Oneway Vision, Roll-up, Sopali Afis, Totem Reklam

Evet verebilirsiniz. Temelde Google reklamları yapılan aramaya göre ilgili web sitelerini görüntüler. Ancak web siteniz olmadığı durumlarda Facebook vb. diğer sosyal ağlardaki sayfalarınızın Google’da üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak reklamlarınızı yürütebiliriz. Hatta e-ticaret sitelerinde oluşturduğunuz dükkan sayfanızın ( örn: n11.com gibi ) reklamlarını gerçekleştirebilir, satışlarınızı arttırabiliriz.

Google Adwords reklamlarında giriş ücreti ya da minumum harcama zorunluluğu gibi sabit ücretler yoktur. Genel olarak Google Adwords kontörlü telefon sistemine benzetilse de Google Adwords’te fiyatı önceden belirlenmiş hazır paketler de yoktur. Google Adwords’te reklam vermek için ne kadar harcayacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Optimum bütçeyi belirlemek için sektöre ve döneme göre aranma hacimlerini göz önüne alarak ve ufak denemeler yöntemlerini izleyebilirsiniz.

Yaptığımız her web sitesi mobil uyumluluğa sahiptir.

İlk önce doküman ve görsellerinizi hazırlayın. Firmanızın tarihçesi, vizyonu, misyonu, firmanızın görselleri, ürünlerinizin görselleri, ürünlerinizin dokümanı, iletişim bilgileriniz, tanıtımlarınız, reklamlarınız, videolarınız v.s. hepsinin bir arşivini dosyada bulunudurun. İçerik kısmını ne kadar geniş tutarsanız web sitenizde okadar kişiye hitap eder.